Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem 2-světlo – Sven

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103754 Industrial Sven je veselý stropní bod pro váš domov! Díky kombinaci materiálů z černé oceli a dřeva... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem 2-světlo - Sven
Značka: Paul Neuhaus
1 345 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103754 Industrial Sven je veselý stropní bod pro váš domov! Díky kombinaci materiálů z černé oceli a dřeva...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103754
Industrial Sven je veselý stropní bod pro váš domov! Díky kombinaci materiálů z černé oceli a dřeva je tento průmysl tak průmyslový. Stropní lampa má výšku 31 cm, šířku 28 cm a délku 61 cm. Dokončíte Sven se 2 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť! Jděte na světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je jasně viditelný na svítidle. Oko také něco chce! Sven je stmívatelný, když jej připojíte ke stmívači. Krásné stropní svítidlo do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Sven je přesně to, co hledáte!

Oblíbený produkt Průmyslové stropní svítidlo černé se dřevem 2-světlo - Sven od této skvělé značky Paul Neuhaus jednoduše naleznete v naší nabídce za super peníze! Aktuálně výhodně za 1 345 Kč.