Průmyslové stropní svítidlo černé se 4 světly ze dřeva – Sven

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103756 Industrial Sven je veselé stropní svítidlo pro váš domov! Díky kombinaci materiálů... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé se 4 světly ze dřeva - Sven
Značka: Paul Neuhaus
2 809 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103756 Industrial Sven je veselé stropní svítidlo pro váš domov! Díky kombinaci materiálů...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103756
Industrial Sven je veselé stropní svítidlo pro váš domov! Díky kombinaci materiálů z černé oceli a dřeva je tento průmysl tak průmyslový. Stropní svítidlo má výšku 31 cm, šířku 68 cm a délku 110 cm. Dokončíte Sven se 4 světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo E27 (max. 60 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť! Jděte na světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je jasně viditelný na svítidle. Oko také něco chce! Sven je stmívatelný, když jej připojíte ke stmívači. Krásné stropní svítidlo do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Sven je přesně to, co hledáte!
Zlevněný kus Průmyslové stropní svítidlo černé se 4 světly ze dřeva – Sven seženete právě tady u nás umístěný v rubrice bodova svetla. Podívejte se na jiné kousky z naší kategorie za parádní cenu!

Velmi žádaný produkt Průmyslové stropní svítidlo černé se 4 světly ze dřeva - Sven od výrobce Paul Neuhaus jde pořídit u nás teď za výborné peníze! Právě teď za cenu 2 809 Kč.