Průmyslové stropní svítidlo černé 2-světlo – Fotu

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102379 Jak skvělé stropní svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo černé 2-světlo - Fotu
Značka: QAZQA
1 379 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102379 Jak skvělé stropní svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102379
Jak skvělé stropní svítidlo je toto Fotu! Je vyrobena ze dřeva s ocelí a má černou povrchovou úpravu. Bodové body se snadno otáčí, takže se sami rozhodnete, kam světlo svítí. Velmi snadno v kuchyni nebo v předsíni! Lampa má výšku 18 cm, délku 52 cm a šířku 14 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 35 cm a šířku 8 cm. Fotu doplníte dvěma světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (40 Watt), kterou si ještě musíte objednat samostatně. Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tento Fotu se perfektně hodí do průmyslového obývacího pokoje nebo ložnice. Stropní svítidla se snadno používají jako základní osvětlení, stejně jako tento Fotu! Kvalitní produkt Průmyslové stropní svítidlo černé 2-světlo – Fotu lze získat aktuálně tu na našem webu umístěný v sekci bodova svetla! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ze zmíněné rubriky na pár kliknutí! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zlevněný kousek Průmyslové stropní svítidlo černé 2-světlo - Fotu od dodavatele zboží QAZQA snadno seženete právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. Aktuálně v akci za 1 379 Kč.