Průmyslové stropní svítidlo bronzové 35 cm – Barril

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104874 Dodejte svému interiéru industriální nádech s naším Barrilem. Barril je vhodný jako nástěnné i stropní... více informací »
Průmyslové stropní svítidlo bronzové 35 cm - Barril
Značka: QAZQA
1 009 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104874 Dodejte svému interiéru industriální nádech s naším Barrilem. Barril je vhodný jako nástěnné i stropní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104874
Dodejte svému interiéru industriální nádech s naším Barrilem. Barril je vhodný jako nástěnné i stropní svítidlo. Tato lampa je vyrobena z oceli a povrchově upravena v krásné bronzové barvě. Má průměr 35 cm a výšku 20 cm. Montážní deska má průměr 30,5 cm a výšku 2,5 cm. Požadovaný světelný zdroj E27 zatím není součástí dodávky, je nutné jej objednat samostatně. Udělejte si to doma extra útulné pomocí externího stmívače, protože tato lampa je stmívatelná. Pořiďte si tohoto tvůrce nálady do svého domova hned a doplňte svůj interiér!

Levný výrobek Průmyslové stropní svítidlo bronzové 35 cm - Barril od značky s dlouholetou historií QAZQA jednoduše získáte zde teď právě za super peníze! Nyní pořídíte od 1 009 Kč.