Průmyslové stropní bodové svítidlo dřevo s betonem – Creto

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104421 Hledáte stropní bodové svítidlo z průmyslových materiálů? Pak je Creto to, co hledáte.... více informací »
Průmyslové stropní bodové svítidlo dřevo s betonem - Creto
Značka: QAZQA
869 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104421 Hledáte stropní bodové svítidlo z průmyslových materiálů? Pak je Creto to, co hledáte....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104421
Hledáte stropní bodové svítidlo z průmyslových materiálů? Pak je Creto to, co hledáte. Díky kombinaci dřeva a betonu je velmi průmyslový. Skvrna má výšku 18 cm, délku 10 cm a šířku 10 cm. Montážní deska má výšku 3 cm, délku 10 cm a šířku 10 cm. Stínidlo má průměr 9 cm a výšku 12 cm. Dokončete Creto se světelným zdrojem, který má kování GU10 (max. 35 Watt). Nezapomeňte si je objednat samostatně. Lampu lze stmívat pomocí externího stmívače, který není součástí balení. Bod je nastavitelný, takže vždy určujete, kam světlo svítí. super šikovný! Doplňte svůj obývací pokoj, studovnu nebo jídelnu o stropní bodové světlo Creto.

Zajímavý výrobek Průmyslové stropní bodové svítidlo dřevo s betonem - Creto od značky s dlouholetou tradicí QAZQA můžete získat momentálně na našich stránkách trvale výhodně. Levně za cenu 869 Kč.