Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 – Baleno II

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90254 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 - Baleno II
Značka: QAZQA
1 145 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90254 Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90254
Baleno II je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno II je 6,5 cm široký a 14,5 cm vysoký. Použitý hliník, značka rzi a tvar dodávají lampě elegantní nádech, díky čemuž se nejlépe hodí do průmyslového prostředí. Baleno II je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to!
Oblíbený produkt Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 – Baleno II je k sehnání v pohodě tady na našich stránkách v sekci venkovni nastenne svetlo. Vyberte si nové produkty z této kategorie za báječnou cenu!

Exkluzivní kus Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 - Baleno II od přední značky QAZQA snadno můžete získat v naší nabídce se slevou! Stojí teď u nás 1 145 Kč.