Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 – Baleno I.

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90255 Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 - Baleno I.
Značka: QAZQA
539 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 90255 Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 90255
Baleno I je skutečným poutačem pro váš domov i jeho okolí. Poskytuje krásné pastvinové světlo podél zdi. To je super krásné, když je tma! Svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je u něj objednejte. Je také stmívatelný, takže můžete vytvořit útulnou atmosféru (stmívač není součástí dodávky). Baleno I je 9 cm hluboký, 6,5 cm dlouhý a 7,9 cm vysoký. Montážní deska má délku 6,5 cm a šířku 7,5 cm. Použitý hliník, značka rzi a tvar dodávají lampě elegantní nádech, díky čemuž se nejlépe hodí do průmyslového prostředí. Baleno I je díky hodnotě IP IP44 opravdu vhodné pro venkovní použití, ale můžete jej také umístit do interiéru v koupelně. Stále hledáte super moderní (venkovní) nástěnnou lampu? Našel jsi to! Nový produkt Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 – Baleno I. dostanete rovnou tu na našich stránkách v sekci venkovni nastenne svetlo. Nyní získáte skvělé produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze!

Neodolatelný produkt Průmyslové nástěnné svítidlo rezavě hnědé IP44 - Baleno I. od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA můžete nakoupit teď za výborné peníze! Akční cena od 539 Kč.