Průmyslové nástěnné svítidlo měděné s mosazi nastavitelné – Liko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93418 Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo měděné s mosazi nastavitelné - Liko
Značka: QAZQA
1 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93418 Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93418
Liko poskytuje příjemné atmosférické světlo ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo v kuchyni! Je kompletně dokončen v mědi s mosazným vnitřkem, který poskytuje rozptýlené světlo. Velmi útulné! Má výšku 19,5 cm a hloubku 27 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Svou Liko zcela dokončíte světelným zdrojem E27 (max. 25 W). Poznámka: Musíte si je objednat zvlášť. Liko je také otočný, takže můžete nechat světlo svítit, kamkoli chcete. To je velmi užitečné například pro zvýraznění něčeho. Je to také pěkná lampa v hale! Vydejte se na měkké náladové osvětlení s naší nástěnnou lampou Liko.Tento velmi oblíbený produkt Průmyslové nástěnné svítidlo měděné jde koupit teď tu na našem webu v oblíbené rubrice nastenna svitidla. Připravili jsme pro vás zlevněné zboží z naší rubriky v bezva akci! To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce další kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Průmyslové nástěnné svítidlo měděné s mosazi nastavitelné - Liko od top výrobce QAZQA pohodlně dostanete na našich stránkách za extra cenu. Výhodně za super cenu 1 119 Kč.