Průmyslové nástěnné svítidlo měděné 4-světlo – Justin

Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103854 Justin je skutečným poutačem ve vašem interiéru: odolný s robustní mědí. Jeho vzhled poskytuje... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo měděné 4-světlo - Justin
Značka: MTK Leuchten
2 959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: MTK Leuchten Produkt číslo: 103854 Justin je skutečným poutačem ve vašem interiéru: odolný s robustní mědí. Jeho vzhled poskytuje...

Výrobce: MTK Leuchten
Produkt číslo: 103854
Justin je skutečným poutačem ve vašem interiéru: odolný s robustní mědí. Jeho vzhled poskytuje industriální nádech vašeho obývacího pokoje jako základní lampu, ale je také opravdovým výrobcem nálad v hale nebo v kanceláři! Nástěnná lampa má délku 45 cm a výšku 11 cm. Montážní deska má délku 43 cm. Tento Justin doplníte 4 světelnými zdroji G9 o max. 40 Watt. Poznámka: světelné zdroje nejsou zahrnuty, takže je musíte objednat zvlášť! Poskytuje příjemné pastvinové světlo na vaší zdi. Aby to bylo ještě útulnější, můžete tuto nástěnnou lampu ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Skvělý doplněk do domu: to je Justin! Tento velmi žádaný kousek lze získat aktuálně na webu v populární kategorii nastenna svitidla. Nyní můžete najít vyjímečné produkty z této oblíbené sekce v bezva akci.

Tento velmi žádaný výrobek Průmyslové nástěnné svítidlo měděné 4-světlo - Justin od společnosti s úžasnou pověstí MTK Leuchten máte možnost pořídit na našich stránkách teď právě za nejnižší cenu! Aktuálně za 2 959 Kč.