Průmyslové nástěnné svítidlo dřevěné USB – Reena

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98421 Tato průmyslová nástěnná lampa Reena doplní váš interiér! Díky použití surovin, jako... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo dřevěné USB - Reena
Značka: QAZQA
1 675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98421 Tato průmyslová nástěnná lampa Reena doplní váš interiér! Díky použití surovin, jako...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98421
Tato průmyslová nástěnná lampa Reena doplní váš interiér! Díky použití surovin, jako je ocel, v kombinaci s přírodními prvky, jako je dřevo, se tato nástěnná lampa perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Kromě toho tato nástěnná lampa vypadá super, je také velmi praktická. Můžete jej použít jako polici, ale má také USB port, pomocí kterého můžete snadno nabíjet telefon. Super šikovný! Nástěnná lampa je 40 cm široká, 12 cm hluboká a 10 cm vysoká. Nástěnná lampa je vybavena 135 cm kabelem a zástrčkou, takže je snadné ji zapnout a vypnout. V lampě je místo pro krásný světelný zdroj s vlákny E27 LED, který je nutné objednat samostatně! Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě! Díky svému průmyslovému vzhledu s ocelí a dřevem je Reena lampou, která okamžitě upoutá pozornost a ve skutečnosti dodá vašemu interiéru něco. Tento kvalitní a levný kus Průmyslové nástěnné svítidlo dřevěné USB pořídíte právě teď tady na stránkách v kategorii nastenna svitidla! Podívejte se na ještě další zboží z této populární kategorie za akční cenu. Značka QAZQA pro vás připravuje top zboží. Vždyť to vidíte sami. U nás nabízíme více, máme v nabídce však také více produktů od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento vynikající produkt Průmyslové nástěnné svítidlo dřevěné USB - Reena od našeho výrobce QAZQA můžete získat u nás právě za výhodné peníze. Nabídky od 1 675 Kč.