Průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem – Sven

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103753 Nástěnná lampa Sven je praktická malá lampa pro váš domov! Navzdory své malé... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem - Sven
Značka: Paul Neuhaus
565 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103753 Nástěnná lampa Sven je praktická malá lampa pro váš domov! Navzdory své malé...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103753
Nástěnná lampa Sven je praktická malá lampa pro váš domov! Navzdory své malé velikosti má stále drsný průmyslový vzhled. Je to proto, že lampa je vyrobena z oceli a dřeva, takže tato kombinace funguje velmi dobře v průmyslovém interiéru! Sven má výšku 25 cm, délku 28,5 cm a šířku 21 cm. Nástěnné svítidlo je vybaveno objímkou E27 (max. 60 W) a je dodáváno bez světelného zdroje. Nezapomeňte si tedy objednat další. Vyberte světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je dobře viditelný. Sven je stmívatelný, když jej připojíte ke stmívači. Průmyslový Sven je ideální pro obývací pokoj vedle křesla, v ložnici nebo v kanceláři. Vyberte si tuto útulnou průmyslovou nástěnnou lampu Sven!

Zcela unikátní produkt Průmyslové nástěnné svítidlo černé se dřevem - Sven od kvalitní značky Paul Neuhaus k dostání na našich stránkách nyní za příznivou cenu. V akci od 565 Kč.