Průmyslové nástěnné svítidlo černé IP44 – Bares

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98787 Tato nástěnná lampa Bares má pancéřovaný práškový lak v krásné černé barvě. Díky tomu je nástěnná... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo černé IP44 - Bares
Značka: QAZQA
779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98787 Tato nástěnná lampa Bares má pancéřovaný práškový lak v krásné černé barvě. Díky tomu je nástěnná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98787
Tato nástěnná lampa Bares má pancéřovaný práškový lak v krásné černé barvě. Díky tomu je nástěnná lampa velmi nadčasová. Bares má jasné zasklení, takže světlo je optimálně odráženo. Svou lampu proto doplňte dekorativním zdrojem světla, který se vejde do objímky E27 (max. 40 W). Lampa má výšku 22 cm a průměr 13 cm. Hloubka lampy je 17,3 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 11 cm. Díky hodnotě IP IP44 je ideální pro venkovní osvětlení předních dveří nebo na terase. Bares lze také použít jako náladové světlo v koupelně. Poznámka: tato lampa není stmívatelná. Zajistěte příjemné náladové osvětlení na zahradě s tímto poutačem! Tento neodolatelný produkt Průmyslové nástěnné svítidlo černé IP44 – Bares je k dispozici zrovna tady na webu ve známé sekci venkovni nastenne svetlo. Najděte si ještě jiné kousky z této sekce za příznivou cenu!

Tento kvalitní produkt Průmyslové nástěnné svítidlo černé IP44 - Bares od známého předního výrobce QAZQA máte možnost pořídit na našich stránkách opravdu levně! Zrovna nyní za cenu 779 Kč.