Průmyslové nástěnné svítidlo betonové – Box

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96575 Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dodává nástěnné lampě... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo betonové - Box
Značka: QAZQA
909 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96575 Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dodává nástěnné lampě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96575
Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dodává nástěnné lampě Box elegantní a přirozený vzhled. Svítidlo se skládá z jemného litého betonu a má šedou barvu. Navzdory betonu není nástěnná lampa Box zhruba dokončena. Výsledkem je, že se tento robustní klenot hodí do mnoha stylů interiéru. Tato nástěnná lampa má čtvercový design a je 11,5 cm vysoká, 11,5 cm široká a 11,5 cm hluboká. Betonová lampa je namontována pevně na zeď a má otvor nahoře i dole. Světelný zdroj G9 (není součástí dodávky) proto poskytuje pěkný světelný efekt na horní a dolní části stěny. Doplňte svůj interiér nástěnnou lampou Box! Exkluzivní produkt naleznete lehce tady na webu umístěný v kategorii nastenna svitidla! Připravili jsme pro vás nové výrobky ve zmíněné sekci za nejlepší ceny! U zákazníků oblíbený výrobce QAZQA vám poskytuje prvotřídní produkty.

Tento kvalitní a levný kousek Průmyslové nástěnné svítidlo betonové - Box od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA máte možnost pořídit tady a teď právě téměř zdarma. Momentálně k dispozici za 909 Kč.