Průmyslové nástěnné svítidlo beton – Meave

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96577 Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dává nástěnné lampě... více informací »
Průmyslové nástěnné svítidlo beton - Meave
Značka: QAZQA
859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96577 Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dává nástěnné lampě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96577
Toto průmyslové nástěnné svítidlo je vyrobeno z betonu. Toto použití materiálů dává nástěnné lampě Meave elegantní a přirozený vzhled. Svítidlo se skládá z jemného litého betonu a má šedou barvu. Navzdory betonu není nástěnná lampa Meave zhruba dokončena. Výsledkem je, že se tento robustní klenot hodí do mnoha stylů interiéru. Tato nástěnná lampa má čtvercový design a je 12,5 cm vysoká, 12,5 cm široká a 7 cm hluboká. Betonová lampa je namontována pevně na zeď a má otvor nahoře i dole. Světelný zdroj G9 (není součástí dodávky) proto poskytuje pěkný světelný efekt na horní a dolní části stěny. Doplňte svůj interiér nástěnnou lampou Meave! Hodně oblíbený produkt máte možnost sehnat bez problémů tu na stránkách ve známé sekci nastenna svitidla! Nyní najdete ještě ostatní výrobky z této oblíbené kategorie za extra cenu!

Kvalitní kousek Průmyslové nástěnné svítidlo beton - Meave od této skvělé značky QAZQA jednoduše seženete v naší aktuální nabídce opravdu výhodně! Ve skvělé akci za 859 Kč.