Průmyslové hranaté venkovní nástěnné svítidlo černé IP23 – Rotterdam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91427 Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá ze čtvercového rámu se skleněnými panely po... více informací »
Průmyslové hranaté venkovní nástěnné svítidlo černé IP23 - Rotterdam
Značka: QAZQA
1 189 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91427 Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá ze čtvercového rámu se skleněnými panely po...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91427
Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá ze čtvercového rámu se skleněnými panely po stranách. To vytváří příjemný efekt žehlení na vnější stěně. Proto je důležité, abyste si vybrali krásný světelný zdroj, protože je viditelný! Vyberte zdroj světla, který se hodí do svítidla E27 (max. 60 W). Lampu lze také stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Rotterdam je vyroben z nerezové oceli a má hodnotu IP IP23: dokonale odolný vůči dešti! Tato nástěnná lampa krásně visí vedle vchodových dveří nebo na zahradě vašeho letního domu! Lampa má výšku 41 cm, délku 26 cm a hloubku 21 cm. Vytvořte na zahradě útulnou atmosféru s Rotterdamem! Tento akční produkt Průmyslové hranaté venkovní nástěnné svítidlo černé IP23 – Rotterdam můžete pořídit právě teď tu na našich stránkách umístěný v sekci venkovni nastenne svetlo! Mrkněte na ještě ostatní výrobky z této oblíbené rubriky za super cenu.

Zcela unikátní výrobek Průmyslové hranaté venkovní nástěnné svítidlo černé IP23 - Rotterdam od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA pořídíte aktuálně pořád výhodně! Aktuálně za super cenu 1 189 Kč.