Průmyslová závěsná lampa stříbrná 4-světlo – Barrelo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97868 Barrelo je krásná závěsná lampa, která dodá vašemu interiéru skutečný průmyslový... více informací »
Průmyslová závěsná lampa stříbrná 4-světlo - Barrelo
Značka: QAZQA
3 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97868 Barrelo je krásná závěsná lampa, která dodá vašemu interiéru skutečný průmyslový...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97868
Barrelo je krásná závěsná lampa, která dodá vašemu interiéru skutečný průmyslový vzhled. Kombinace zinku a hotové mřížky na lampě jí dodává skutečný vzhled Raw Urban. Barrelo má celkovou délku 99,5 cm a šířku 215 cm. Je výškově nastavitelný, minimálně 20 cm a maximální 113 cm vysoký. Tímto způsobem vždy visí ve správné výšce, super šikovný! Šňůra má délku 100 cm. Barrelo je zakončeno čtyřmi příjemnými světelnými zdroji, které se vejdou do svítidla E27 (max. 25 Watt). Stále je musíte objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Udělejte to útulné v jídelně nebo v obývacím pokoji s barrelo! Podpořte svůj interiér? To je jistě možné u této průmyslové závěsné lampy!

Tento akční kousek Průmyslová závěsná lampa stříbrná 4-světlo - Barrelo od naší známé značky QAZQA máte možnost dostat bezpečně online v bezva akci! Aktuálně za super cenu 3 585 Kč.