Průmyslová závěsná lampa starožitná hnědá 60 cm – Hoodi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94882 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato... více informací »
Průmyslová závěsná lampa starožitná hnědá 60 cm - Hoodi
Značka: QAZQA
3 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94882 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94882
Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato závěsná lampa Hoodi ideální pro vás! Se svou robustní starožitně hnědou kapucí s krásným starým měděným interiérem je skutečným poutačem. Lampa má průměr 60 cm a je výškově nastavitelná. Maximální výška 145 cm a výška minimálně 73 cm. Montážní deska má průměr 60 cm a výšku 3 cm. Šňůra má délku 102 cm. Hoodi má připojení E27 (max. 25 W), zde je třeba objednat světelný zdroj. Tato lampa dokonale zapadá do životního stylu Raw Urban, kde jsou průmyslové vzory ústředním bodem. Pořiďte si nyní tuto krásnou lampu a dodejte svému interiéru atmosféru atmosféry, kterou potřebuje.

Diskontní výrobek Průmyslová závěsná lampa starožitná hnědá 60 cm - Hoodi od našeho předního výrobce QAZQA můžete pořídit v naší online nabídce se slevou! Aktuálně za 3 709 Kč.