Průmyslová závěsná lampa šedý beton – Cava 5

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92976 Cava 5 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 5 máte pět navzájem... více informací »
Průmyslová závěsná lampa šedý beton - Cava 5
Značka: QAZQA
1 349 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92976 Cava 5 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 5 máte pět navzájem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92976
Cava 5 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 5 máte pět navzájem propojených lamp, které lze také zavěsit ze stropu a najít si své místo v jakémkoli interiéru. Tato jedinečná stropní lampa se v průmyslovém prostředí cítí jako doma a má okamžitý vliv. Rám závěsné lampy je vyroben z betonu a dodává lampě stylový robustní vzhled. Kromě designu lampy má také funkci stmívání (stmívač není součástí dodávky), pomocí které můžete sami určit jas osvětlení. Lampa má průměr 95 cm a výšku 125 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. S pěti krásnými světelnými zdroji s příslušenstvím E27 (max. 60 W) můžete lampu doplnit, tyto nejsou součástí dodávky. Celkově je tato stmívatelná závěsná lampa skutečným přínosem pro každý obývací pokoj!Unikátní výrobek můžete pořídit bez problémů tady u nás umístěný v rubrice zavesna svitidla. Vyberte si ještě jiné produkty ve zmiňované kategorii za parádní cenu. Populární dodavatel QAZQA pro své zákazníky poskytuje velmi kvalitní zboží. A tady je důkaz. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Diskontní produkt Průmyslová závěsná lampa šedý beton - Cava 5 od skvělé značky QAZQA jde sehnat na našich stránkách teď ve výhodné akci! Nabídka od 1 349 Kč.