Průmyslová závěsná lampa šedý beton – Cava 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92975 Cava 3 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 3 máte tři navzájem... více informací »
Průmyslová závěsná lampa šedý beton - Cava 3
Značka: QAZQA
1 429 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92975 Cava 3 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 3 máte tři navzájem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92975
Cava 3 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. S touto závěsnou lampou Cava 3 máte tři navzájem spojené lampy, které lze také zavěsit ze stropu a najít si své místo v jakémkoli interiéru. Tato jedinečná stropní lampa se v průmyslovém prostředí cítí jako doma a má okamžitý vliv. Rám závěsné lampy je vyroben z betonu a dodává lampě stylový robustní vzhled. Kromě designu lampy má také funkci stmívání (stmívač není součástí dodávky), pomocí které můžete sami určit jas osvětlení. Lampa má průměr 40 cm a výšku 160 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 2,5 cm. Se třemi krásnými zdroji světla s příslušenstvím E27 (max. 60 W) můžete lampu úplně dokončit, nejsou součástí dodávky. Celkově je tato stmívatelná závěsná lampa skutečným přínosem pro každý obývací pokoj! Designový produkt Průmyslová závěsná lampa šedý beton – Cava 3 můžete sehnat prostě tady na našich stránkách v kategorii zavesna svitidla. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této kategorie za skvělou cenu.

Kvalitní a oblíbený kousek Průmyslová závěsná lampa šedý beton - Cava 3 od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete sehnat bezpečně online za skvělou cenu! Cenově vychází na 1 429 Kč.