Průmyslová závěsná lampa šedá s černým 3 světlem – Steypa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102498 Jaká krásná průmyslová závěsná lampa je tato Steypa! Díky svým kónickým odstínům... více informací »
Průmyslová závěsná lampa šedá s černým 3 světlem - Steypa
Značka: QAZQA
3 449 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102498 Jaká krásná průmyslová závěsná lampa je tato Steypa! Díky svým kónickým odstínům...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102498
Jaká krásná průmyslová závěsná lampa je tato Steypa! Díky svým kónickým odstínům ví, jak dobře šířit světlo. Lampa je vyrobena z betonově šedé s ocelí. Každá čepice má průměr 20 cm a výšku 30 cm. Lampa má celkovou délku 110 cm a šířku 20 cm. Steypa je výškově nastavitelná, maximálně 155 cm a minimálně 62,5 cm: to je snadné určit výšku vaší lampy nad jídelním stolem. Šňůra má délku 120 cm. Steypa je vybavena 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 40 W), které si musíte objednat zvlášť. Pro vytvoření další atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, není to součástí dodávky. Steypa je závěsná lampa, která se skvěle hodí do obývacího pokoje nebo jídelny nad stůl jako pěkný poutač.

Vysoce kvalitní produkt Průmyslová závěsná lampa šedá s černým 3 světlem - Steypa s osvědčenou značkou QAZQA máte možnost koupit tady za akční cenu! Aktuálně za 3 449 Kč.