Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 50 cm – Magna Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94506 Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 50 cm - Magna Classic
Značka: QAZQA
4 045 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94506 Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94506
Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Rafinovanou lampou je závěsná lampa Magna Classic. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen nádhernou záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Tato závěsná lampa má průměr 50 cm a výšku 94 cm. Během instalace jej můžete snadno zkrátit článkovým řetězem. Rozhodněte se pro atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna Classic!
Tento oblíbený kousek Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 50 cm – Magna Classic lze koupit zrovna na stránkách umístěný v rubrice zavesna svitidla! Získejte kvalitní výrobky z této oblíbené sekce ve slevě. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více skvělých kousků od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA vám může nabídnout top sortiment.

Kvalitní produkt Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 50 cm - Magna Classic od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete pořídit zrovna za parádní cenu! V současnosti pořídíte za cenu 4 045 Kč.