Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 35 cm – Magna Classic

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94504 Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 35 cm - Magna Classic
Značka: QAZQA
2 815 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94504 Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94504
Závěsná lampa Magna Classic je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Rafinovanou lampou je závěsná lampa Magna Classic. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen nádhernou záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Tato závěsná lampa má průměr 34 cm a výšku 85 cm. Během instalace jej můžete snadno zkrátit článkovým řetězem. Rozhodněte se pro atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna Classic!
Tento levný výrobek je k dostání v pohodě tu na webu ve známé kategorii zavesna svitidla! Vyberte si kvalitní zboží z této známé sekce za parádní cenu! Věhlasná značka QAZQA může nabídnout vysoce kvalitní výrobky. Přesvědčte se sami!

Tento exkluzivní produkt Průmyslová závěsná lampa rezavě hnědá 35 cm - Magna Classic od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA můžete najít tady teď za parádní cenu! Aktuálně v akci od 2 815 Kč.