Průmyslová závěsná lampa rez – Bax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96694 QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě... více informací »
Průmyslová závěsná lampa rez - Bax
Značka: QAZQA
2 615 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96694 QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96694
QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě jasné. Má celkovou výšku 140 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Díky průměru stínítka 41,5 cm je doma skutečným poutačem! Rezavě hnědá barva dodává lampě skutečný vzhled ve stylu Art Deco a perfektně se hodí do venkovského nebo průmyslového interiéru. Doplňte Bax o pěkný světelný zdroj o maximálním výkonu 60 W, který se vejde do velkého kování E27. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače pro večerní příjemnou atmosféru. Dávej pozor; světelný zdroj a stmívač nejsou zahrnuty, ale můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Vypadá skvěle nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji! Oblíbený produkt jde pořídit snadno u nás zařazený v rubrice zavesna svitidla. Nyní můžete koupit další produkty z této populární kategorie jednoduše online. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás najdete další skvělé zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Oblíbený produkt Průmyslová závěsná lampa rez - Bax od oblíbené značky QAZQA lze sehnat v naší aktuální nabídce extra výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 2 615 Kč.