Průmyslová závěsná lampa malá matná bílá – Sicko

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93349 Tato průmyslová tovární lampa dává vašemu interiéru právě ten chladný náskok. Lampa je vyrobena z kovu v... více informací »
Průmyslová závěsná lampa malá matná bílá - Sicko
Značka: QAZQA
2 209 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93349 Tato průmyslová tovární lampa dává vašemu interiéru právě ten chladný náskok. Lampa je vyrobena z kovu v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93349
Tato průmyslová tovární lampa dává vašemu interiéru právě ten chladný náskok. Lampa je vyrobena z kovu v matně bílé barvě. Závěsná lampa Sicko má robustní detaily, jako je systém odpružení a detaily nad stínidlem. Stínidlo lampy poskytuje teplé přímé světlo, které je dobře distribuováno. Lampa má průměr 38,5 cm a výšku 150 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Šňůra má délku 100 cm, kterou můžete v případě potřeby zkrátit během instalace. Lampu dokončíte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W). Lampa je stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Pořiďte si nyní tuto krásnou lampu a dodejte svému interiéru atmosféru atmosféry, kterou potřebuje.

Velmi oblíbený produkt Průmyslová závěsná lampa malá matná bílá - Sicko od známého předního výrobce QAZQA je dostupný u nás právě za výhodné peníze. Cenově vychází na 2 209 Kč.