Průmyslová závěsná lampa hnědá 45,5 cm – Hoodi

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94881 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato... více informací »
Průmyslová závěsná lampa hnědá 45
Značka: QAZQA
2 189 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94881 Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94881
Hledáte chladnou průmyslovou závěsnou lampu, která doplní váš interiér? Pak je tato závěsná lampa Hoodi ideální pro vás! Se svým šedohnědým odstínem je skutečným poutačem. Tato lampa hladce zapadá do trendu životního stylu Raw Urban, kde jsou průmyslové vzory ústředním bodem. Lampa má výšku 145 cm. Stínidlo má průměr 45,5 cm a výšku 32 cm. Montážní deska má průměr 11,5 cm. Lampu zakončíte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 W), stále je nutné ji objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Pořiďte si nyní tuto krásnou lampu a dodejte svému interiéru atmosféru atmosféry, kterou potřebuje.

Žádaný produkt Průmyslová závěsná lampa hnědá 45,5 cm - Hoodi s pečetí kvality od značky QAZQA máte možnost koupit zde teď právě ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 2 189 Kč.