Průmyslová závěsná lampa černá – Warrior

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94848 Skvělou průmyslovou lampou je závěsná lampa Warrior. Navzdory zjednodušenému designu je... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá - Warrior
Značka: QAZQA
2 525 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94848 Skvělou průmyslovou lampou je závěsná lampa Warrior. Navzdory zjednodušenému designu je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94848
Skvělou průmyslovou lampou je závěsná lampa Warrior. Navzdory zjednodušenému designu je tato lampa všechno, jen ne jednoduchá. Kombinace povrchové úpravy v černém laku a robustního systému odpružení zajišťuje, že závěsné světlo Warrior bude pastvou pro oči! Lampa má maximální výšku 145 cm (lze zkrátit), stínítko má průměr 45,5 cm a výšku 4,1 cm. Doplníte Warrior světelným zdrojem E27 max. 40 Wattů. Je také stmívatelný externím stmívačem. Tento Warrior se cítí jako doma nad vaším jídelním stolem, v hale nebo v kuchyni jako funkční lampa. Skvělý doplněk do vašeho domova? To je bojovník!

Tento vynikající výrobek Průmyslová závěsná lampa černá - Warrior od společnosti s výborným jménem QAZQA najdete teď v akci! Na našich stránkách za 2 525 Kč.