Průmyslová závěsná lampa černá se zlatými 2-světly – Magnax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102517 Tato robustní průmyslová závěsná lampa pochází ze série Magnax. Pro tuto sérii je... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá se zlatými 2-světly - Magnax
Značka: QAZQA
4 955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102517 Tato robustní průmyslová závěsná lampa pochází ze série Magnax. Pro tuto sérii je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102517
Tato robustní průmyslová závěsná lampa pochází ze série Magnax. Pro tuto sérii je charakteristické, že všechny žárovky mají uvnitř zlatou barvu. Tím je zajištěno, že v místnosti získáte útulný světelný efekt. Perfektní například nad jídelním stolem! Magnax má délku 142 cm, šířku 42 cm a je výškově nastavitelný. Maximálně 120 cm a minimálně 50 cm vysoký. Montážní deska má délku 120 cm. Každá šňůra lampy má délku 110 cm. Magnax doplníte 2 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 60 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Magnax je vyroben z oceli a je z vnější strany černý a zevnitř zlatý. To mu dodává průmyslový vzhled. Také vás zajímá, jak to stojí nad vaším jídelním stolem? Už neváhejte!
Oblíbený produkt Průmyslová závěsná lampa černá se zlatými 2-světly – Magnax je dostupný zrovna na našem webu v rubrice zavesna svitidla! Pořiďte si ještě podobné kusy z této známé sekce za internetové ceny. Významný dodavatel QAZQA vás a vaše blízké obohatí o top sortiment. Nakupujte výhoděn u nás.

Tento nejprodávanější produkt Průmyslová závěsná lampa černá se zlatými 2-světly - Magnax od kvalitní společnosti QAZQA najdete nyní za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 4 955 Kč.