Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 50 cm – Magna Eco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94513 Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 50 cm - Magna Eco
Značka: QAZQA
5 919 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94513 Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94513
Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Sofistikovanou lampou je závěsná lampa Magna Eco. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva dává fantastický efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen do krásné zlaté záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Tato závěsná lampa má průměr 50 cm a výšku 110 cm. Tuto lampu můžete během instalace zkrátit na požadovanou výšku. Vyberte si atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna Eco! Absolutně miloval Magnu? Super! Tato závěsná lampa je k dispozici také jako stojací lampa, stropní lampa nebo stolní lampa.Kvalitní a žádaný produkt Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 50 cm – Magna Eco můžete sehnat mimo jiné tu zařazený v kategorii zavesna svitidla! Najděte si podobné kusy z naší kategorie ve výhodné akci. Oblíbený výrobce QAZQA dlouhodobě nabízí top výrobky.

Výjimečný a žádaný produkt Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 50 cm - Magna Eco od kvalitního výrobce QAZQA máte možnost získat u nás extra se slevou. V současnosti za 5 919 Kč.