Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 35 cm – Magna Eco

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94510 Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 35 cm - Magna Eco
Značka: QAZQA
1 925 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94510 Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94510
Závěsná lampa Magna Eco je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Sofistikovanou lampou je závěsná lampa Magna Eco. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva dává fantastický efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen do krásné zlaté záře! Lampa je také stmívatelná (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem můžete ve svém domě vytvořit přesně tu správnou atmosféru! Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 40 W). Tato závěsná lampa má průměr 35 cm a výšku 97 cm. Tuto lampu můžete během instalace zkrátit na požadovanou výšku. Vyberte si atmosféru a vyberte si závěsnou lampu Magna Eco! Absolutně miloval Magnu? Super! Tato závěsná lampa je k dispozici také jako stojací lampa, stropní lampa nebo stolní lampa. Oblíbený produkt Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 35 cm – Magna Eco lze nakoupit snadno tu na stránkách zařazený v kategorii zavesna svitidla! Nyní si můžete vybrat ještě další produkty z naší rubriky za super ceny.

Oblíbený kus Průmyslová závěsná lampa černá se zlatem 35 cm - Magna Eco od výrobce se skvělou pověstí QAZQA máte možnost koupit ještě dnes opravdu levně. Ve skvělé akci za 1 925 Kč.