Průmyslová závěsná lampa černá se stojanem 4 světel – Cage Rack

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96770 Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem. Rozhodli jste se také pro tento... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá se stojanem 4 světel - Cage Rack
Značka: QAZQA
3 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96770 Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem. Rozhodli jste se také pro tento...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96770
Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem. Rozhodli jste se také pro tento stylový vzhled? Tato závěsná lampa Cage je cool a moderní. Čisté linie vytvářejí silné prohlášení. Černá barva zajišťuje, že se hodí do každého interiéru. Tato klec je mimořádně speciální díky otevřenému stojanu, který je nahoře na lampě. Zde můžete velmi snadno něco nastavit. Díky tomu je tato lampa velmi příjemná například nad jídelní stůl, například na něm visící rostliny nebo nad kuchyňským ostrůvkem s bylinkami a podobně. Volba je zcela na vás! Tato klec je 101,5 cm dlouhá, 41 cm vysoká, 20 cm široká a má 4 světelné body. Lampa je nastavitelná od výšky minimálně 75 cm do maximálně 150 cm. Kabel má délku 112 cm. Otevřená podstata designu je ideální pro použití jednoho z našich krásných dekorativních světelných zdrojů E27 (max. 60 W). Nezapomeňte si koupit stmívatelné světelné zdroje nebo světelné zdroje s malým lumenem. Díky 4 světelným bodům lampa jinak poskytuje hodně světla. Buďte trendy a buďte před ostatními díky této chladné a moderní kleci. * Poznámka: maximální hmotnost klece závisí na síle vašeho stropu! Je dobré si to předem ověřit.Zlevněný produkt Průmyslová závěsná lampa černá se stojanem 4 světel – Cage Rack jde pořídit prostě tu na našich stránkách v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Podívejte se na akční produkty z této známé sekce ve slevě! To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Průmyslová závěsná lampa černá se stojanem 4 světel - Cage Rack od přední značky QAZQA najdete na našich stránkách nyní za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 3 559 Kč.