Průmyslová závěsná lampa černá se 4 světly ze dřeva – Manon

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103661 Závěsná lampa Manon vypadá nejlépe v průmyslovém interiéru. Tato závěsná lampa... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá se 4 světly ze dřeva - Manon
Značka: Trio Leuchten
3 749 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103661 Závěsná lampa Manon vypadá nejlépe v průmyslovém interiéru. Tato závěsná lampa...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103661
Závěsná lampa Manon vypadá nejlépe v průmyslovém interiéru. Tato závěsná lampa má černou ocel v kombinaci se dřevem, které poskytuje teplo v místnosti. Má délku 65 cm, šířku 9 cm a je výškově nastavitelná, minimálně 57 a maximálně 150 cm. Montážní deska má výšku 3 cm, délku 65 cm a šířku 9 cm. Šňůra má délku 123 cm. Každá čepice má průměr 8 cm a je vysoká 24 cm. Manon je vybaven 4 světelnými zdroji, každý s výbojkou E27 (max. 40 W). Ujistěte se, že jste si to objednali. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Tato atraktivní závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem, v kanceláři nebo v obývacím pokoji. Opravdu pěkný doplněk do vašeho interiéru!
Často hledaný produkt máte možnost získat lehce tu na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla. Najděte si ještě podobné produkty z této kategorie snadno online! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na více kvalitních produktů od značky Trio Leuchten. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Trio Leuchten má na skladě top výrobky. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Zlevněný produkt Průmyslová závěsná lampa černá se 4 světly ze dřeva - Manon od našeho výrobce Trio Leuchten je k dispozici tady teď právě za extra cenu. Právě lze objednat jen za 3 749 Kč.