Průmyslová závěsná lampa černá s mangovým dřevem 2-světlo – Mango

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98832 Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá s mangovým dřevem 2-světlo - Mango
Značka: QAZQA
3 739 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98832 Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98832
Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné lampě robustní vzhled. Mango proto dokonale zapadá do industriálního, vintage stylu bydlení! Závěsná lampa je výškově nastavitelná. Max. výška 140 cm a minimálně 60 cm. Oba uzávěry mají průměr 30 cm. Montážní deska pro strop má délku 42 cm. Lampa má celkovou délku 103 cm; perfektní nad jídelním stolem! Doplňte svá manga o dva robustní světelné zdroje, které se vejdou do svítidla E27 (každý max. 25 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače; ztlumením této lampy zvýšíte atraktivitu svého interiéru. Krásný design a poutač ve vaší jídelně!
Nový produkt Průmyslová závěsná lampa černá s mangovým je k sehnání pohodlně tu na stránkách umístěný v rubrice zavesna svitidla! Připravili jsme pro vás nové produkty z této sekce za skvělou cenu!

Oblíbený a akční produkt Průmyslová závěsná lampa černá s mangovým dřevem 2-světlo - Mango originál od značky QAZQA máte možnost získat na našich stránkách teď za super cenu. Výhodně za super cenu 3 739 Kč.