Průmyslová závěsná lampa černá ocel – Camelot

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96684 Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tento Camelot je obrázek k vidění. V průmyslovém nebo art deco... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá ocel - Camelot
Značka: QAZQA
3 195 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96684 Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tento Camelot je obrázek k vidění. V průmyslovém nebo art deco...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96684
Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tento Camelot je obrázek k vidění. V průmyslovém nebo art deco interiéru se cítí jako doma. Tato lampa visí ve výšce 150 cm. Stínidlo má průměr 47 cm a výšku 16 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Díky speciální konstrukci je lampa ve vaší domácnosti lákadlem. Doplňte Camelot vhodným světelným zdrojem o maximálně 60 W pro velké svítidlo E27. Dávej pozor; světelný zdroj není součástí dodávky, ale můžete si jej snadno objednat v našem internetovém obchodě. Použití dřeva a černé barvy dává této lampě nadčasový charakter. Závěsná lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vypadá skvěle v hale nebo nad jídelním stolem! Doplňte svůj interiér touto závěsnou lampou!Velmi oblíbený kousek máte možnost nakoupit již dnes tady na webu v oblíbené rubrice zavesna svitidla. Nyní si můžete vybrat zcela nové kousky ve zmíněné kategorii ve výhodné akci. To ovšem není všechno, nebojte, máme toho více. Mrkněte také na více kvalitních produktů od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Průmyslová závěsná lampa černá ocel - Camelot od populárního výrobce QAZQA k dostání tady nyní v akci! Akční cena 3 195 Kč.