Průmyslová závěsná lampa černá – klec 4

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98031 Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem, rozhodnete se také pro tento stylový vzhled? Váš... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá - klec 4
Značka: QAZQA
1 455 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98031 Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem, rozhodnete se také pro tento stylový vzhled? Váš...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98031
Pěkný vzdušný design se silným minimalistickým obrazem, rozhodnete se také pro tento stylový vzhled? Váš domov nebo kancelář bude obklopena skvělou atmosférou, kterou si můžete užít každý den. Otevřená podstata designu je ideální pro použití jednoho z našich krásných dekorativních světelných zdrojů, buďte trendy a buďte před davem! Doplňte svůj Cage 4 o 4 příjemné světelné zdroje (u E27 max. Každý 60 W) a vytvořte si doma útulnou atmosféru. Lampa má výšku 125 cm a délku 100 cm. Lampa je stmívatelná pro vytvoření dokonalé atmosféry. Doplňte svůj interiér Cage 4. Tento vynikající kousek Průmyslová závěsná lampa černá – klec jde sehnat bez problémů na našich stránkách ve známé sekci zavesna svitidla. Vyberte si zcela nové zboží z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel QAZQA má špičkové zboží Nové kousky každý den.

Unikátní produkt Průmyslová závěsná lampa černá - klec 4 od značky se zárukou kvality QAZQA lze zakoupit v naší internetové nabídce za akční cenu. Nyní pořídíte od 1 455 Kč.