Průmyslová závěsná lampa, černá, 6 světel, – množné číslo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98290 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš jídelní stůl: pak je množné číslo pro vás! Černý přípravek v... více informací »
Průmyslová závěsná lampa
Značka: QAZQA
3 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98290 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš jídelní stůl: pak je množné číslo pro vás! Černý přípravek v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98290
Pokud hledáte skutečný poutač pro váš jídelní stůl: pak je množné číslo pro vás! Černý přípravek v kombinaci s tlustým lanem, které je otočeno kolem přípravku, mu dává skutečný drsný vzhled. Závěsnou lampu můžete nastavit na výšku. Má minimální výšku 95 cm a maximální výšku 160 cm; velmi užitečné k určení výšky nad stolem sami! Lampa má délku 102 cm a šířku 6 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 40 cm a šířku 6 cm. Šňůra má délku 97,5 cm. Lampu zakončíte šesti světelnými zdroji s objímkou E27 (max. 60 W), ty je třeba objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Vyberte si doma něco jedinečného a vyberte si závěsnou lampu Plural!

Tento kvalitní kus Průmyslová závěsná lampa, černá, 6 světel, - množné číslo od známé kvalitní značky QAZQA jednoduše pořídíte aktuálně skutečně levně. Nabídka od 3 089 Kč.