Průmyslová závěsná lampa černá 4-světlo – Esva

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102912 Ti, kteří se nebojí rozmanitosti, jsou se závěsnou lampou Esva na správném místě. Tato krásná závěsná... více informací »
Průmyslová závěsná lampa černá 4-světlo - Esva
Značka: QAZQA
1 655 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102912 Ti, kteří se nebojí rozmanitosti, jsou se závěsnou lampou Esva na správném místě. Tato krásná závěsná...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102912
Ti, kteří se nebojí rozmanitosti, jsou se závěsnou lampou Esva na správném místě. Tato krásná závěsná lampa se 4 světly poskytuje díky různým odstínům překvapivý světelný efekt v místnosti. To, co dělá tuto závěsnou lampu tak průmyslovou, je použití černé oceli s otevřenými tvary stínu. Esva je 19 cm široká a 100 cm dlouhá. Je výškově nastavitelný, maximálně 145 cm a minimálně 56,5 cm. Šňůra má délku 120 cm. Doplňujete Esvu 4 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 40 W), objednejte si je samostatně. Závěsná lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Tento veselý by vypadal perfektně nad jídelním stolem nebo v kanceláři. Už neváhejte a vyberte si závěsnou lampu Esva!

Tento neodolatelný kousek Průmyslová závěsná lampa černá 4-světlo - Esva od kvalitní značky QAZQA jednoduše získáte na našich stránkách teď napořád výhodně. Právě teď jen za 1 655 Kč.