Průmyslová závěsná lampa bronzová – Flynn

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97090 Závěsná lampa Flynn je perfektní lampa pro váš industriální interiér. Je krásně zpracovaný v bronzové... více informací »
Průmyslová závěsná lampa bronzová - Flynn
Značka: QAZQA
3 065 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97090 Závěsná lampa Flynn je perfektní lampa pro váš industriální interiér. Je krásně zpracovaný v bronzové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97090
Závěsná lampa Flynn je perfektní lampa pro váš industriální interiér. Je krásně zpracovaný v bronzové barvě, která mu dodává skutečný industriální nádech. Závěsnou lampu dokončíte pěkným světelným zdrojem, který se vejde do svítidla E27 (max. 60 Watt). Lampa je stmívatelná externím stmívačem. Světelný zdroj a stmívač nejsou součástí dodávky. Lampa je výškově nastavitelná: minimálně 80 cm a maximálně 150 cm, takže lampu můžete skvěle použít nad jídelní stůl nebo nad konferenční stolek. Montážní deska na strop má průměr 12 cm. Digestoř má průměr 50 cm. Se závěsnou lampou Flynn získáte ve svém domově skutečný poutač! Super produkt získáte již dnes na stránkách umístěný v kategorii zavesna svitidla! Nyní si můžete vybrat ještě další kousky z této oblíbené rubriky za internetové ceny. To však není všechno, náš sortiment je široký. Máme v nabídce také další prověřené kousky značky QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka QAZQA může nabídnout velmi kvalitní sortiment.

Akční a ve slevě produkt Průmyslová závěsná lampa bronzová - Flynn od předního výrobce QAZQA snadno získáte v naší nabídce za extra cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 065 Kč.