Průmyslová závěsná lampa betonový vzhled – Bax

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96693 QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě... více informací »
Průmyslová závěsná lampa betonový vzhled - Bax
Značka: QAZQA
2 559 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96693 QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96693
QAZQA miluje industriální styl! S touto nádhernou závěsnou lampou Bax je to okamžitě jasné. Má celkovou výšku 140 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Díky průměru stínítka 41,5 cm je doma skutečným poutačem! Tmavě šedá barva a povrchová úprava ve dřevě dodávají lampě skutečný vzhled ve stylu Art Deco a perfektně se hodí do venkovského nebo průmyslového interiéru. Doplňte Bax o pěkný světelný zdroj o maximálním výkonu 60 W, který se vejde do velkého kování E27. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače pro večerní příjemnou atmosféru. Dávej pozor; světelný zdroj a stmívač nejsou zahrnuty, ale můžete si je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Vypadá skvěle nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji!

Hodně povedený produkt Průmyslová závěsná lampa betonový vzhled - Bax od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA můžete sehnat teď ve výprodejové akci! Nabídka od 2 559 Kč.