Průmyslová závěsná lampa betonová 2-světlo – Cava 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92974 Cava 2 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. Dva světelné body dodávají vašemu interiéru... více informací »
Průmyslová závěsná lampa betonová 2-světlo - Cava 2
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92974 Cava 2 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. Dva světelné body dodávají vašemu interiéru...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92974
Cava 2 je stylová závěsná lampa pro průmyslové nadšence. Dva světelné body dodávají vašemu interiéru dynamiku. Tato stropní lampa se v průmyslovém prostředí cítí jako doma. Lampa je vyrobena z betonu a má také původní betonový vzhled. Světelné body lze nastavit samostatně na délku 115 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Body obsahující světelný zdroj jsou vyrobeny z betonu a mají průměr 5,5 cm a výšku 10 cm. Nezapomeňte si objednat 2 světelné zdroje s objímkou E27 (max. 60 W), které nejsou součástí dodávky. Vyberte světelný zdroj, který také dobře vypadá, protože je dobře viditelný. Cava 2 poskytuje hravý průmyslový interiér, přesně to, co hledáte!

Oblíbený a kvalitní výrobek Průmyslová závěsná lampa betonová 2-světlo - Cava 2 značky QAZQA snadno pořídíte nyní skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 1 015 Kč.