Průmyslová venkovní nástěnná lampa šedá IP44 – Sutton dolů

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91372 Toto průmyslové nástěnné svítidlo Sutton down dark grey se skládá ze čtvercového rámu... více informací »
Průmyslová venkovní nástěnná lampa šedá IP44 - Sutton dolů
Značka: QAZQA
3 605 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91372 Toto průmyslové nástěnné svítidlo Sutton down dark grey se skládá ze čtvercového rámu...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91372
Toto průmyslové nástěnné svítidlo Sutton down dark grey se skládá ze čtvercového rámu se skleněnými panely po stranách. To vytváří pěkný efekt žehlení na vnější stěně. Proto je důležité zvolit speciální světelný zdroj, protože je viditelný! Objednáním zdroje světla, který se hodí do svítidla E27 (max. 100 W), můžete tuto nástěnnou lampu dokončit. Sutton down má výšku 32,5 cm a délku 17 cm. Hloubka lampy je 25,5 cm. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky), pro večerní příjemnou atmosféru! Je vyroben z nerezové oceli a má hodnotu IP IP44, takže je dokonale odolný vůči dešti! Skutečná přidaná hodnota pro vaše přední nebo zadní dveře.

Exkluzivní výrobek Průmyslová venkovní nástěnná lampa šedá IP44 - Sutton dolů od skvělé a známé značky QAZQA jednoduše můžete pořídit ještě dnes za příznivou cenu. Teď za akční cenu 3 605 Kč.