Průmyslová venkovní nástěnná lampa černá IP44 se sklem – Rotterdam

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91423 Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po... více informací »
Průmyslová venkovní nástěnná lampa černá IP44 se sklem - Rotterdam
Značka: QAZQA
1 345 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 91423 Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 91423
Tato nástěnná lampa Rotterdam se skládá z obdélníkového rámu se skleněnými panely po stranách. Vyberte si pěkný světelný zdroj, protože je v zařízení viditelný. V tomto zařízení se světelný zdroj vejde do svítidla E27 (max. 60 W). Lampu lze také stmívat pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Rotterdam je vyroben z nerezové oceli a má hodnotu IP IP44, a proto je odolný proti stříkající vodě. Ideální pro chráněná místa, například pod přístřešek pro auto nebo vedle předních dveří. Tato nástěnná lampa krásně visí vedle vchodových dveří nebo na zahradě vašeho letního domu! Lampa má délku 16 cm, výšku 33,5 cm a hloubku 10 cm. Vytvořte na zahradě útulnou atmosféru s Rotterdamem!Velmi oblíbený kus Průmyslová venkovní nástěnná lampa černá lze nakoupit bez problémů tady na webu v oblíbené rubrice venkovni nastenne svetlo! Mrkněte na další produkty z naší kategorie jednoduše online.

Unikátní a žádaný produkt Průmyslová venkovní nástěnná lampa černá IP44 se sklem - Rotterdam od našeho výrobce QAZQA snadno získáte právě nyní na našich stránkách za výborné peníze! Aktuálně stojí u nás 1 345 Kč.