Průmyslová stropní lampa černá – Cage Mesh

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104359 Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje,... více informací »
Průmyslová stropní lampa černá - Cage Mesh
Značka: QAZQA
1 135 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104359 Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104359
Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje, že na stěnách získáte tajemný světelný efekt. Stropní svítidlo je vyrobeno z oceli a je černé barvy. Má výšku 20 cm, délku 18 cm a šířku 18 cm. Montážní deska má výšku 2 cm, délku 18 cm a šířku 18 cm. Stropní lampu doplníte světelným zdrojem s kováním E27 (max. 40 Watt). Ujistěte se, že si je objednáte samostatně. Vyberte si světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je v zařízení jasně viditelný. Pro vytvoření ještě větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Cage Mesh je perfektní stropní lampa do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Dodejte luxus s touto průmyslovou stropní lampou.
Tento neodolatelný produkt Průmyslová stropní lampa černá – získáte lehce tady na našem webu v populární sekci nastenna svitidla. Nyní můžete najít parádní kusy ve zmiňované sekci za nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další prověřené zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Exkluzivní kousek Průmyslová stropní lampa černá - Cage Mesh od společnosti QAZQA snadno můžete sehnat momentálně na webu extra výhodně. Akční cena již od 1 135 Kč.