Průmyslová stolní lampa stativ černá 40 cm – Bliss Vefa

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102410 Bliss Vefa je tvůrcem skutečné atmosféry ve vašem interiéru. Tato stolní lampa je... více informací »
Průmyslová stolní lampa stativ černá 40 cm - Bliss Vefa
Značka: QAZQA
839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102410 Bliss Vefa je tvůrcem skutečné atmosféry ve vašem interiéru. Tato stolní lampa je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102410
Bliss Vefa je tvůrcem skutečné atmosféry ve vašem interiéru. Tato stolní lampa je dokonalým doplňkem vašeho průmyslového interiéru. Mřížka poskytuje krásný světelný efekt v celé vaší ložnici nebo obývacím pokoji. Lampa má výšku 40 cm a průměr 25 cm. Válcová clona má hloubku 25 cm a průměr 16 cm. Světelný zdroj je viditelný, proto zvolte dekorativní světelný zdroj. Zajistěte zdroj světla, který se vejde do svítidla E27 (max. 50 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tímto způsobem vytvoříte útulnou atmosféru ve svém obývacím pokoji nebo ložnici. Oživte svůj průmyslový interiér stolní lampou Bliss Vefa!
Tento diskontní produkt Průmyslová stolní lampa stativ černá 40 cm je dostupný prostě tady na webu umístěný v rubrice stolni lampy. Podívejte se na zcela nové zboží z této známé kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento vynikající produkt Průmyslová stolní lampa stativ černá 40 cm - Bliss Vefa od známého dodavatele QAZQA máte možnost pořídit na našich stránkách opravdu levně. Teď v akci 839 Kč.