Průmyslová stolní lampa šedá – Samia Sabo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103056 Vytvořte si doma průmyslový vzhled s naší stolní lampou Samia Sabo. Je krásně dokončeno... více informací »
Průmyslová stolní lampa šedá - Samia Sabo
Značka: QAZQA
735 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103056 Vytvořte si doma průmyslový vzhled s naší stolní lampou Samia Sabo. Je krásně dokončeno...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103056
Vytvořte si doma průmyslový vzhled s naší stolní lampou Samia Sabo. Je krásně dokončeno ve staré šedé barvě, což na něj působí tak tvrdým dojmem. Stolní lampa má velikost 10 cm. Poskytněte krásný, nápadný světelný zdroj pro naši Samia Sabo: vejde se do objímky E27 o výkonu max. 25 W. Dodávaná šňůra má délku 170 cm. Umístěte tuto pěknou stolní lampu do ložnice jako náladovou lampu nebo do obývacího pokoje! Skvělý doplněk do vašeho domova, naše Samia Sabo. Vynikající kousek Průmyslová stolní lampa šedá – Samia Sabo jde sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v rubrice stolni lampy! Nyní můžete najít podobné produkty z této populární rubriky za super ceny! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se taky na další vybrané kousky od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce QAZQA pro své zákazníky poskytuje skvělé výrobky.

Hodně oblíbený výrobek Průmyslová stolní lampa šedá - Samia Sabo od naší známé značky QAZQA lze zakoupit zde teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď jen za 735 Kč.