Průmyslová stolní lampa černá – Slide

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96622 Tato průmyslová stolní lampa zcela odpovídá nejnovějším trendům. Minimalistický moderní design v chladné... více informací »
Průmyslová stolní lampa černá - Slide
Značka: QAZQA
675 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96622 Tato průmyslová stolní lampa zcela odpovídá nejnovějším trendům. Minimalistický moderní design v chladné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96622
Tato průmyslová stolní lampa zcela odpovídá nejnovějším trendům. Minimalistický moderní design v chladné matné černé barvě. Stolní lampa je vysoká 33 cm a svítidlo se snadno nastavuje uvolněním šroubu. Tímto způsobem je světelný zdroj orientovatelný tam, kde chcete světlo. Doplňte tuto lampu krásným světelným zdrojem LED s vlákny E27. Toto je třeba upravit zvlášť. Vezměte prosím na vědomí, že na tuto stolní lampu se žádné stínidlo nehodí, proto vyberte světelný zdroj s malým lumenem. Na kabelu je vypínač. Doplňte svůj průmyslový interiér tímto originálním sklíčkem.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Průmyslová stolní lampa černá – lze zakoupit v pohodě tu na stránkách v rubrice stolni lampy! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Průmyslová stolní lampa černá - Slide od společnosti s výborným jménem QAZQA můžete pořídit u nás teď skutečně výhodně! Nyní nakoupíte za 675 Kč.