Průmyslová stolní lampa černá se zlatem nastavitelná – Magna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97587 Stolní lampa Magna je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a... více informací »
Průmyslová stolní lampa černá se zlatem nastavitelná - Magna
Značka: QAZQA
2 445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 97587 Stolní lampa Magna je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 97587
Stolní lampa Magna je jednou z našich oblíbených. Dokonale se hodí do tvrdého a průmyslového interiéru. Rafinovanou stolní lampou je stolní lampa Magna. Tato lampa má nejen krásný design zvenčí, ale také zevnitř. Zlatá barva dává fantastický efekt. Zapněte světlo a váš domov bude zahalen do krásné zlaté záře! Kapotu můžete otočit nahoru, abyste mohli určit, kam má ve vašem interiéru svítit světlo. Má výšku 42 cm. Stínidlo má průměr 30 cm. Šňůra má délku 200 cm. Je super pěkný v obývacím pokoji nebo ve vaší ložnici. Lampa má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte. Aby bylo večer trochu zábavnější, můžete si s touto lampou objednat externí stmívač! Není součástí lampy. Absolutně miloval Magnu? Super! Tato stolní lampa je k dispozici také jako stropní lampa, závěsná lampa nebo stojací lampa. Hodně povedený produkt Průmyslová stolní lampa černá se zlatem nastavitelná – máte možnost najít lehce tady u nás ve známé sekci stolni lampy. Nyní koupíte parádní zboží z této sekce za nejnižší cenu.

Tento neodolatelný produkt Průmyslová stolní lampa černá se zlatem nastavitelná - Magna od přední společnosti QAZQA snadno najdete aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Momentálně v akci za 2 445 Kč.