Průmyslová stolní lampa černá – Drum Mesh

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103177 Drum Mesh je lampa, která zaujme svým jedinečným otevřeným designem a povrchovou úpravou.... více informací »
Průmyslová stolní lampa černá - Drum Mesh
Značka: QAZQA
985 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103177 Drum Mesh je lampa, která zaujme svým jedinečným otevřeným designem a povrchovou úpravou....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103177
Drum Mesh je lampa, která zaujme svým jedinečným otevřeným designem a povrchovou úpravou. Stínítko je otevřené, což vám zajistí příjemný světelný efekt v místnosti. Pěkně zakončené černou a dřevem pro to trochu navíc. Poskytněte hravý světelný efekt zakoupením krásného světelného zdroje E27 o výkonu 40 W. Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky a je nutné jej objednat samostatně v našem internetovém obchodě. Průměr stínidla je 20 cm. Lampa má celkovou výšku 60 cm a šířku 20 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 200 cm. Tato bubnová síť se perfektně hodí do vaší průmyslové ložnice jako noční světlo, ale je také skutečným poutačem v kanceláři! Jste připraveni na více zábavy? Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). I když světla nesvítí, naše bubnová síť krade show. Získejte to hned!

Oblíbený produkt Průmyslová stolní lampa černá - Drum Mesh od společnosti s výborným jménem QAZQA máte možnost nakoupit u nás právě opravdu levně! V akci od 985 Kč.