Průmyslová stojací lampa na dřevěném stativu s černým odstínem – Rio

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96594 Tento moderní stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je... více informací »
Průmyslová stojací lampa na dřevěném stativu s černým odstínem - Rio
Značka: QAZQA
3 349 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96594 Tento moderní stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96594
Tento moderní stativ je pevný jako dům a jeho štíhlý vzhled je naprosto vidět. Díky robustním detailům je minimalistický design obzvláště rafinovaný, což je dokonalá kombinace drsného a jemného. Stojací lampa je dodávána s černým zúženým stínidlem Lampa je výškově nastavitelná a má minimální výšku 100 cm, maximální výšku 140 cm a průměr 70 cm. Šňůra má délku 100 cm. Stínidlo má průměr 46 cm a výšku 23 cm a díky černé barvě je dokonalým doplňkem této lampy. Máte místo pro stojací lampu Rio? Tento diskontní produkt Průmyslová stojací lampa na můžete dostat prostě tu na webu v populární sekci stojaci lampy! Připravili jsme ještě jiné kousky z naší sekce za super ceny. Naše nabídka je široká, máme v nabídce také více skvělých kousků od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Průmyslová stojací lampa na dřevěném stativu s černým odstínem - Rio od našeho výrobce QAZQA lze nakoupit právě teď v naší nabídce za extra cenu! Za bezkonkureční cenu 3 349 Kč.