Průmyslová stojací lampa černá sklopná – film

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96898 Chcete ve svém domě opravdu skvělou studiovou lampu? Pak už nemusíte hledat! Tento film dokonale zapadá do... více informací »
Průmyslová stojací lampa černá sklopná - film
Značka: QAZQA
3 265 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96898 Chcete ve svém domě opravdu skvělou studiovou lampu? Pak už nemusíte hledat! Tento film dokonale zapadá do...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96898
Chcete ve svém domě opravdu skvělou studiovou lampu? Pak už nemusíte hledat! Tento film dokonale zapadá do obrazu. Vzhledem k černé barvě, délce a klapkám kolem lampy je to skutečně lampa, která patří do průmyslového interiéru. Lampa má výšku 167 cm. Stínidlo má výšku 29 cm a průměr 23 cm. Šňůra má délku 250 cm a je vybavena vypínačem. Tento film se vejde stejně dobře například do obývacího pokoje i do kanceláře. Žárovka má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (maximálně 60 W). Pro zábavu s filmem však můžete také ztlumit lampu (stmívač není součástí dodávky). Díky sklopnému bodovému světlu můžete nechat světlo svítit tam, kam chcete, takže tato stojací lampa Movie je ideální.

Vysoce kvalitní výrobek Průmyslová stojací lampa černá sklopná - film s osvědčenou značkou QAZQA máte možnost najít právě teď u nás napořád výhodně! Nyní pořídíte za 3 265 Kč.