Průmyslová stojací lampa černá se zlatým 1 světlem – Tommy

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98072 Tommy vyzařuje luxus a eleganci: díky krásné kombinaci černé barvy lampy a zlatého vnitřku stínu. Patří... více informací »
Průmyslová stojací lampa černá se zlatým 1 světlem - Tommy
Značka: QAZQA
1 405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98072 Tommy vyzařuje luxus a eleganci: díky krásné kombinaci černé barvy lampy a zlatého vnitřku stínu. Patří...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98072
Tommy vyzařuje luxus a eleganci: díky krásné kombinaci černé barvy lampy a zlatého vnitřku stínu. Patří zcela do průmyslového interiéru. Zlatý povrch kapoty poskytuje útulné rozptýlené světlo v každé místnosti v domě! Má celkovou výšku 120 cm. Patice lampy má průměr 22,5 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou o maximální délce 250 cm. Kompletně doplňte Tommy o 1 příjemný světelný zdroj, který se vejde do objímky E14 (max. 28 Watt). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě. Tento Tommy je skutečnou přidanou hodnotou u vás doma!
Tento akční produkt je k získání taky tady na našem webu zařazený v sekci stojaci lampy! Získejte ještě jiné výrobky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Nejprodávanější produkt Průmyslová stojací lampa černá se zlatým 1 světlem - Tommy od společnosti QAZQA jednoduše můžete najít zrovna dnes napořád výhodně! Nabídka od 1 405 Kč.